Is opgewarmde pasta beter om af vallen?
Als je gekookte pasta eerst laat afkoelen en daarna weer opwarmt zitten er dan minder calorieën in? Ik heb i.d. eens gelezen omdat dit te maken zou hebben met de omzetting van de zetmeel maar is het waar?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Eten & Drinken. Specifieke vragen over dranken, koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de subcategorieën.
Als je gekookte pasta eerst laat afkoelen en daarna weer opwarmt zitten er dan minder calorieën in? Ik heb i.d. eens gelezen omdat dit te maken zou hebben met de omzetting van de zetmeel maar is het waar?
Die overzichtelijk is?
Stel je bakt er koekjes van, wat doet dit dan met de voedingswaarde? Kan je de havermout dan nog enigszins gezond noemen? Even los van de eventuele boter en suiker die je kan toevoegen (graag erbuiten laten)
Stel je hebt vlees gebakken in een pan en er blijft een restje vet of olie over, kan je dit gewoon met water door de gootsteen laten stromen? Volgens mij doen de meeste mensen gewoon maar is het daar ook geschikt voor?
Het vet ergens in overbrengen gaat eigenlijk niet omdat het vaak alleen een ''plakrandje' op de pan is.. Ik zou ook niet weten hoe ik dit dat zou moeten bewaren zoals wel met frituurolie kan worden gedaan.
Ik bedoel dus echt de minimale hoeveelheden die overblijven, niet de hoeveelheden die uit de frituur komen.
Ik ben totaal geen vis kenner want ik weet vaak al niet ik te maken heb met een graat of dat het gewoon de draadachtige structuur van de vis is. Heb laatst wat verschillende soorten vis in blik gekocht. Bijvoorbeeld sardines in zonnebloemolie, op de verpakking staat verder niks over de eventuele (voor) bereiding van de vis. Moet er nog een graat weg? Zijn de ingewanden er al uit? Moet de huid eraf om kan deze eromheen blijven?
Heeft iemand misschien wat basistips op dit gebied?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing