Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

mag je merknamen van anderen verwerken in producten (zoals bijv. handgemaakte sieraden). Of raak je daarmee in de problemen?

Stel dat ik sieraden wil maken met bijv. het logo van coca cola. (bijv. een cola flesje aan een ketting, ik noem maar iets). Of iets namaak uit een computer spel etc. En ik wil dit gaan verkopen via internet. Raak ik dan in de problemen met de merknamen? Je ziet dat veel kleine webshops die handgemaakte spullen verkopen dit wel doen, puur omdat het dingen zijn die 'in' zijn en goed verkopen, maar het bevat dan wel een merk van een bedrijf.

Ik was wel benieuwd hoe dit zit.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Wetgeving
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing