Mag een broek voor het dubbele prijs worden verkocht in de winkel als wat op de webshop staat?
Ik heb een broek voor 30 euro gekocht net, maar op hun webshop staat ie voor 15 euro.
Voel me soort van opgelicht, mag dit?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een broek voor 30 euro gekocht net, maar op hun webshop staat ie voor 15 euro.
Voel me soort van opgelicht, mag dit?
" vrienden" van mijn vader beweerden testamentair executeur te zijn, achteraf blijkt dit niet zo, zijn eigen familie is officieel nog steeds niet op de hoogte van zijn overlijden, mag je dan aangifte doen van oplichting bij de politie?
Deze vrienden worden overigens wel in het testament genoemd als begunstigden, maar niet als testamentair executeur.
Hallo, ik kreeg onlangs een rekening met een boete en gerechtskosten. Er zou een rechtszaak zijn geweest en daar moet ik aan meebetalen omdat het over auteursrecht ging op een forum. De beheerde en moderators wilden de foto's niet verwijderen, ook mijn krantenfoto van 2006 niet en daardoor is er een rechtszaak gekomen in 2011 a 2012. Ikzelf ben nooit op de hoogte gesteld van dit conflict en ook niet van de rechtszaak. Kan iemand rechtszaak kosten op mij verhalen zonder dat ik er iets van af wist?? Moet ik daar dan niet officieel voor op de hoogte te zijn gesteld?
Toegevoegd na 22 uur:
De vader van mijn stiefkinderen koopt sigaretten voor hun. De jongens (tweeling) zijn in januari 15 geworden. Ik vind dit niet kunnen. Je moet het hun moeilijk maken om te roken en niet ze helpen om aan het spul te komen. Je voelt je machteloos.
Ik ben bestuurder van een VvE in oprichting voor een mandelig gebied. Nu is de vraag of we voldoende hebben aan de algemene akte mandeligheid die bij de notaris is gepasseerd of dat er nog aanvullende statuten moeten worden opgesteld.
Ter info dat een huishoudelijk reglement in concept is opgesteld waarin we naar het juiste document willen verwijzen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing