Mag een instantie na 5 jaar een schuld opeisen?
Toegevoegd na 1 minuut:
ze zeggen dat ze meerdere keren hebben geprobeerd om het terug te vorderen maar nooit post over gehad
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 1 minuut:
ze zeggen dat ze meerdere keren hebben geprobeerd om het terug te vorderen maar nooit post over gehad
Ik ben ervan bewust dat ze niet legaal zijn in Nederland.
Toegevoegd na 1 uur:
Om nog even te verduidelijken: Ik wil er dan één kopen in Duitsland zelf, bij een winkel. Kan ik die zo meekrijgen of ben ik dan nog een vergunning nodig?
Ik ben verkoper van bepaalde gebruiksartikelen. Ik heb een concurrentiebeding dat ik binnen een straal van 200 km geen concurerende werkzaamheden uit mag voeren. Nu wil ik voor mezelf beginnen. en ik vind dit beding erg beknopt en denk dat ik er hierom onderuit kan komen. Wie kan mij nuttige tips geven?
het zit namelijk zo ,ik heb een ticket geboekt 1week voordat ik vlieg krijg ik een uitnodiging om als verdachte een verklaring te komen afleggen, ik ben niet van plan te gaan maar wil wel een nieuwe afspraak maken als ik daar bent, kan ik gewoon het land uit zonder probleem(het gaat om een eenvoudige mishandeling)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing