is het toegestaan om je kind een naam te geven die traditioneel gezien niet bij zijn/haar geslacht hoort?
Bv. mag ik mijn zoon Sandra, Yvette, Elizabeth noemen en mijn dochter Frank, Marco, Todd of Tim?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Bv. mag ik mijn zoon Sandra, Yvette, Elizabeth noemen en mijn dochter Frank, Marco, Todd of Tim?
Ik heb een hele strenge lerares. Ze bekijkt stiekem TIJDENS DE LES als wij zelfstandig moeten werken , tweets van de kinderen uit onze klas. Hierdoor kunnen wij niks meer over school tweeten omdat wij bang zijn straf te krijgen
IS DIT LEGAAL?
Toegevoegd na 2 minuten:
ja ik kan me tweets afschermen. Maar we hebben tog vrije meningsuiting?? want als we over school slechte dingen tweeten krijgen we straf
de buurman laat exspres zijn hond pissen tegen mijn gevel
om een reactie uit te lokken kan ik hier wettelijk wat aan doen alle hulp is welkom zodat hij zijn hond ergens anders laat pissen
Toegevoegd na 6 dagen:
er wat van zeggen heeft geen nut, de buurt is die vent zat,de politie vind het niet belangrijk, en de gemeente zwijgt in alle talen
en iedereen weet dat hij een reactie wilt uitlokken want dan kan hij weer zielig doen want ik ben duitser en ik ben zielig
zulke personen maken de naam duitser wel heel erg negative
mijn is dan ook simpel
mag hij legaal zijn hond laten pissen tegen mijn geven
zo nee waar kan ik dit vinden
groetjes uit terneuzen/othene
via marktplaats heb ik een loopband gekocht.
de eigenaar was zo aardig om de band te brengen, maar het naar de 1te etage brengen lukte toen niet omdat het ding te zwaar was.
ik heb een paar dagen later met een paar kennissen de band naar de 1ste etage gebracht.
de band aangesloten waarna een melding op het scherm kwam. ik heb de importeur gesproken en de printplaat is kapot. wat voor 150-200 euro te maken is.
contact het met de vorige eigenaar gehad die meld dat de band het onlangs gewoon nog deed.
ik heb het geld op voorhand betaald. het is een longshot: maar heb ik rechten?
de loopband heeft geen fabrieksgarantie op de printplaat meer.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing