Stel je bent in Tunesie op reis en je paspoort verloopt aldaar. Krijg je op de ambassade een nieuw paspoort of krijg je dan een tijdelijk paspoort?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
we kennen allemaal de afschuwlijke verhalen wel dat veroordeelde pedo's na vaak jarenlange gevangenisstraf en tbs met dwang verpleging toch weer ''de fout in gaan''
is bij dergelijke gevallen hun behandeling gericht op het leren beheersen van hun sexualiteit in de trant van dat sexuele geaardheid aangeboren is, of op het veranderen van hun geaardheid met de gedachte dat het iets is waarvan ze genezen kunnen?
Toegevoegd na 3 minuten:
rechts systeem had beter penitiare justituele inrichting oid moeten zijn
Het wettelijk verplicht eigen risico is € 170,-
Stel: ik moet €200,- betalen bij de tandarts, krijg ik dan maar €30,- euro terug? Ik kan het me niet voorstellen...
Als ik dan slechts 75% vergoed krijg (max €500,- per jaar), krijg ik dan maar 75% van die €30,- terug? Ook dat kan ik mij niet voorstellen. Maar ik snap niet helemaal hoe het wel zit.
Tips voor goede/betaalbare (studenten-) verzekeringen zijn ook welkom!
Alvast bedankt!
die agenten zitten in de auto en komen er ook niet uit.
ze blijven gas geven maar helpt niet, ben je dan verplicht om ze te helpen?
en als ze je vragen om te helpen mag je dan nee zeggen?
Vuurwerk halen mag in Nederland alleen de laatste 3 dagen van het jaar. Maar is het ook toegestaan om deze dagen in belgie klein "feestvuurwerk" te halen? Daarmee bedoel ik dus vuurwerk wat in Nederland wel legaal is, maar in België goedkoper.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing