Wanneer moet ik een uitkering aanvragen bij scheiding?
Ik ga scheiden,wanneer moet ik een uitkering aanvragen,
Kan dat gelijk,of moet ik wachten tot de scheiding is uitgesproken?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ga scheiden,wanneer moet ik een uitkering aanvragen,
Kan dat gelijk,of moet ik wachten tot de scheiding is uitgesproken?
De kleinste jongetjes worden achterna gezeten en opgesloten en Bouterse kan maar zo president van suriname worden terwijl hij is veroordeeld. Is nederland niet mans genoeg of is er geen uitleveringsverdrag, of wat is de reden?
mijn dochter heeft 2 jaar geleden een chalet gekocht met de bedoeling om hier ongeveer 2 jaar te gaan wonen,nu wil ze haar chalet verkopen maar nu is er geen enkele bank meer die een hypotheek vestrekt aan nieuwe bewoners van een chalet.
toen ze het chalet kocht was de rabobank de enigste bank die hypotheek verleende aan chaletbouw.
nu wil ze hem verkopen en nu krijgt ze te horen dat de bank geen hypotheek meer verstrekt voor chalets.
dit wist ze niet , is ook niet vermeld en nu blijkt dat de regels ineens veranderd zijn en ze nu dus eigelijk voor de rest van haar leven aan het chalet vast zit...wat dus betekent dat verdere gezinsuitbreiding onmogelijk is.
kan een bank dit zomaar doen zonder dit van te voren te melden aan mensen die een hypotheek hebben afgesloten op een chalet?
Toegevoegd na 35 minuten:
of heeft iemand anders een idee wat ze kan doen zodat ze wel de chalet kan verkopen? we hebben al de meest bekende banken gebeld.
of heeft iemand een vergelijkbaar probleem en hoe dan opgelost?
Ik heb een aantal jaar geleden een tattoo getekend voor mijn broer. De tatoeëerder heeft er een foto van gemaakt, voor zijn portfolio. Maar er zijn nu een aantal mensen die diezelfde tattoo hebben.
om lang verhaal kort te maken,
een advocaat namens IND , heeft een client niet erg goed geholpen ,
deze advocaat had 20 dagen de tijd om in hoger beroep te gaan voor zijn / haar client
en komt op de laatste dag met ´´ik was u zaak vergeten´
en elke keer als er contact op wil genomen worden .is de advocaat er niet..
kan ik deze persoon ( advocaat ) aanklagen
hoe lang is de prosedure
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing