Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe zit het met leverplicht (zie toelichting)?

Een outbound callcenter, dat werkzaamheden verricht voor mijn niet nader te noemen telecomprovider heeft me begin december 2009 benaderd met het aanbod van een abonnementsverlenging tegen een iets gereduceerd tarief en een toestel, de HTC touch HD.

We zijn inmiddels tig telefoontjes met even zovele verhaaltjes over op datum x wordt het bezorgd en ik verzoek u nog even af te wachten als gevolg, maar geen toestel.

Steeds is het weer: "Ja het toestel is niet of nauwelijks leverbaar," of iets van soortgelijke strekking.

Toen het outbound callcenter mij opbelde en ik akkoord ging door middel van het opnemen van de voicelog hadden wij m.i. een overeenkomst, daarbij hoort voor het bedrijf toch ook de verplichting te leveren lijkt me, hoe zit dat? Hoe lang moet ik nog wachten? Wat kan ik eventueel zelf nog doen?

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
in: Wetgeving

Mag je je koophuis verhuren? Of moet je hier eerst toestemming voor vragen en zo ja, bij wie?

Ons koop huis is nl. te klein aan het worden voor ons. Kopen is geen optie wegens omstandigheden. Nu hebben we gereageerd op 2 huurhuizen. Stel nou dat we 1 van die 2 krijgen, dan zit ik met 2 huizen. Mijn huis moet dan onmiddelijk in de verkoop, maar zou ik hem tot het moment dat het verkocht wordt, mogen verhuren?

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
in: Wetgeving

Waarom leggen schuldeisers zo'n druk op diegene die moeten aflossen, als je toch bereidt bent om te betalen?

Ik vraag dit hierom, volgde zojuist de vraag van Pieker en alle reacties daarop.
Ik ben ook bezig met het afbetalen van schulden en moet heel hard knokken om het elke maand allemaal weer rond te krijgen. Soms is het kantjeboord met op tijd aflossen en dan komen er meteen weer boze brieven, daar wordt ik dan weer bloednerveus van, ga ik weer bellen schrijven en uitleggen. Maar als de bedrijven de druk opvoeren, ben je geneigd het bijltje er bij neer te gooien en gewoon(niet zo gewoon, heel moeilijk weet ik) naar de schuldsanering te gaan. En uiteindelijk zullen ze daardoor minder geld krijgen want ik begrijp dat er vanuit de schuldsanering maar een beetje aan iedereen wordt betaald.
Geld dat trouwens ook voor schulden bij gerechtsdeurwaarders, moeten die dan ook genoegen nemen met minder?

Toegevoegd na 3 minuten:
En hoe werkt de schuldsanering voor belastingschulden?

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
in: Wetgeving
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing