Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe een simpele marinade maken?

Ik lees overal dat je bij een marinade wijn en azijn nodig hebt, maar dat heb ik liever niet. Is het mogelijk om een marinade te maken van de kruiden naar keuze en (olijf)olie? Zo ja hoe lang moet het dan intrekken voor ik het ga bakken?

Nu doe ik steeds voor het bakken het stukje vlees met kruiden bestrooien, alleen dat bakt altijd zo snel aan met als gevolg alle kruiden zwart.. En een marinade trekt in toch?

Ben niet zo'n geweldige kok en begin pas net, als het een stomme vraag is; sorry, maar ik moet het toch een keer leren? ;)

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Koken

Ik wil graag gevulde bonbons maken, maar hoe doe ik dit?

Ik heb namelijk vandaag in een blad gelezen dat je bonbons kan maken door gebruik te maken van die plastic voor het maken van ijsblokjes. Het is de bedoeling gesmolte chocolade daarin te doen en hard te laten worden. Je kan ook een vulling hierin doen, maar ik weet niet wat ik erin moet doet als vulling van de bonbons en hoe kan ik de bonbons opleuken??

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Koken
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing