Welke gelatine zit er in Haribo happy cola?

Weet jij het antwoord?

/2500

De Nederlandse site van Haribo meldt het volgende. In ons assortiment hebben wij twee grote productgroepen: * producten met gelatine De gelatine is van dierlijke oorsprong, meer bepaald van varkenszwoerden. * producten met zetmeel De zetmeel is van plantaardige oorsprong en is ook geschikt voor moslims en vegetariërs. De Nederlandse Haribo Happy Cola bevat dus varkensgelatine. In bijvoorbeeld Engeland is echter ook Haribo Happy Cola te krijgen met Halal-rundergelatine. Dan staat er HALAL op het zakje:

Bronnen:
https://frozenhalal.com/shop/for-the-cupbo...
https://metro.co.uk/2017/11/09/are-haribo-...
https://www.haribo.com/nlBE/contact-servic...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100