Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Voedingsmiddelen. Vragen over dranken, koken, uit eten en bestellen en vegetarisch en veganistisch vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Welke pindakaas is het beste te gebruiken bij een dieet?

Heb op verschillende websites gelezen dat pindakaas heel goed in een dieet/gezonde leefstijl past. Al zou je dit niet denken!?Het gaat dan bv. om 's ochtends een boterham met pindakaas omdat het heel lang een verzadigd gevoel geeft waardoor je minder eet.Ervan uitgaande dat dit waar is(mocht dat niet zo zijn of mocht je tips hebben dan zie ik die erg graag!), welke pindakaas kun je dan het beste gebruiken?Je hebt inmiddels van Calvé:-De normale pindakaas-Met stukjes pinda-Pindakaas light-Pindakaas creamyJe zou direct light zeggen, maar weet niet of dat in dit verband van toepassing is, pindakaas heeft sowieso al veel vet, maar veel goede vetten en vetten die juist gebruikt worden bij deze vorm van diëten. Creamy wordt voor dit dieet veel aangeraden, maar kan nergens de reden daarvan vinden. Of zit er nauwelijks verschil in deze soorten pindakaas?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Kun je te snel aankomen?

Door omstandigheden ben ik de afgelopen tijd veel afgevallen tot op een punt dat ik 43 kilo woog, terwijl ik 1.73m lang ben. Sinds het weer beter gaat ben ik begonnen met veel eten om weer een gezond gewicht te bereiken. Nu ben ik in 4 weken tijd al 4 kilo aangekomen en weeg ik weer 47 kilo. Nou weet ik natuurlijk dat ik er nog niet ben en ik wil ook doorzetten, maar ik was eerlijk gezegd wel een beetje verbaasd van hoe snel ik ben bijgekomen, aangezien de richtlijn normaal gesproken zo een 2 kilo per maand is. Ik kom dus een stuk sneller aan dan normaal is en vroeg me af of dit niet schadelijk kan zijn? Kun je dus ook te snel aankomen en moet ik toch ietsje minder gaan eten of kan ik zonder gezondheidsproblemen op dit tempo ongeveer door blijven gaan, want ik wil wel zo snel mogelijk tenminste weer de 55 kilo halen, maar wil nou niet dat ik hierbij mogelijk mijn lichaam schaadt. Overigens ben ik een maand geleden ook begonnen met 3x per week krachttraining, dus het zal niet alleen vetmassa zijn die ik ben aangekomen denk ik.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing