Is Canei vegan?

Om wijn te klaren worden vaak dierlijke producten gebruikt. Dit drinkt een veganistische persoon niet. Bij veganwijn wordt er bentoniet gebruikt. Is Canei vegan of geklaard met dierlijke producten?

Weet jij het antwoord?

/2500

Het beste antwoord

Nee, helaas is Canei niet vegan, want geklaard met gelatine en caseïne.

Bronnen:
https://wiki.veganisme.org/index.php/Wijn

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100