Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Eten & Drinken. Specifieke vragen over dranken, koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan het dat ik nog amper afval?

Ik ben een meisje van 17 jaar oud, 163 m en momenteel +-56 kg.
Ik heb sinds 2 jaar de eetstoornis NAO (combinatie van anorexia en boulimia). Momenteel zit ik in de 'anorexia-fase' en vind ik letterlijk elke calorie teveel. 3/4 maanden geleden woog ik 49 kg na een periode van te weinig eten (ik viel toen per dag ong 0,3 kg af). Na een periode van heftige eetbuien, dankzij m'n depressie, woog ik 3 maanden later 61 kg.. Momenteel heb ik me dus herpakt en ik ben nu, 2/3weken verder 56 kg. Ik eet elke dag onder de 500 kcal en soms zelfs onder de 300 kcal. Tot mijn grootste frustratie val ik de laatste week (terwijl ik amper iets eet en veel sport) elke dag maar 0,1 kg af?!! Nu weet ik dat de spaarstand bestaat, maar ik ben pas weer ong. 2 weken aan lijnen, hoe kan dit dan?? Zou iemand me kunnen vertellen wat ik moet doen om hier uit te komen?
Alvast bedankt!!

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden

Weet iemand de naam/recept van dit zoete mexicaanse gehakt?

Ik ben enkele keren in het Mexicaans restaurant San Juan geweest in Den Bosch. Hier heb ik Enchiladas gegeten met zoet, gekruid gehakt er in. Dit smaakte heel erg en ik wou daarom graag het recept of de naam er van weten om dit thuis eens proberen klaar te maken.
Ik kreeg een beetje de indruk dat er misschien wel kaneel of amandel in het gehakt zou kunnen zitten, maar ik kan het ook mis hebben. Daarnaast denk ik dat het ook wel knoflook zat. Het gehakt was redelijk mild en had een hele karakteristieke, zoete smaak.

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
in: Koken
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing