Wie weet wat voor plantje dit is!?
Wit, met spoor, Samengesteld blad, Bloem in aarvorm? zaden in peultjes
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wonen. Specifieke vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de subcategorieën.
Wit, met spoor, Samengesteld blad, Bloem in aarvorm? zaden in peultjes
In de kluis van mijn overleden vader lag dit sleuteltje. Het zal er denk ik niet voor niets in hebben gelegen, maar ik heb geen idee waar dit sleuteltje bij hoort. Misschien een bankkluisje? Ik denk dat ik eens een slotenmaker op moet zoeken, maar misschien is hier iemand die 'm ook herkent.
Er hangt geel label aan. Er staat alleen een getal op.
Ik heb een deel van het sleuteltje onleesbaar gemaakt omdat het dievengilde tegenwoordig sleutels kunnen namaken aan de hand van een foto. (Zie http://nos.nl/artikel/2077901-zet-geen-foto-van-je-sleutels-op-sociale-media.html)
In mijn vijver (zonder vissen) staat een fonteintje. De pomp staat op de bodem van een emmer die gevuld is met kleine keitjes als filter. Op de pomp zelf zit nog een fijne filter. Ondanks deze maatregelen verstopt de pomp om de 2 weken. Die zit dan vol groene smurrie.
Wat nu?
Afgelopen week heb ik een woning toegewezen via een makelaar (vrije sector) en ze gaf aan dat het een particulier verhuur is en dat ze daarom contractkosten in rekening moet brengen. De contractkosten zijn 600 EUR (!) dit staat ongeveer gelijk aan 1 maand huur. Ik ben hier enorm om geschrokken en als ik verhalen lees op het internet zie ik prijzen tussen de 60 - 300 EUR en geen 600 EUR. Wat zijn normale contractkosten? Makelaar zegt zelf van: ik heb mijn best gedaan om deze woning te regelen voor jullie, ik krijg niet betaald door de particulier etc, contract opstellen kost ook geld.
Ik zelf denk dat 600 EUR onrealistisch is. Zijn er richtlijnen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing