Waar kan ik essence ''Black mania'' oogpotlood vinden?
Ik vind dit oogpotlood erg fijn en wil ook geen andere, maar ik kan hem niet meer vinden in de winkels! dus mijjn vraag; waar wel?
p.s: of online bestellen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik vind dit oogpotlood erg fijn en wil ook geen andere, maar ik kan hem niet meer vinden in de winkels! dus mijjn vraag; waar wel?
p.s: of online bestellen?
ik zou graag zelf een plak tattoo maken , al blijft hij maar voor twee dagen zitten of zo ...
zonder te betalen of te bestellen , thuis een plak tattoo maken .
kan dat ? eventueel ja ... hoe maak je er dan een ?!?
Ik heb dezelfde huid als mijn vader. Een bleke die in de zon niet bruin maar rood wordt. Een zonnenbank kopen is geen optie. Ik dacht zelf aan van die bruiningsspray, of zalf of wat het ook is. Hebben ze die ook voor jongens? ( dat ben ik namenlijk :P ) En hoe duur is dat spul, en waar koop je het?
Is het slecht voor je huid of maakt dat niet veel uit? Ik weet dat je van te voren goed moet wassen overal enz. En dan nog een laatste vraag: stel je bent op de ene plek bleker dan op de andere ( in je onderbroek bijvoorbeeld, daar ben je bleker ) en je gebruikt die spray of zalf of whatever op je hele lichaam, is alles dan effen of heb je dan nogsteeds kleurverschil?
Iedereen thanx in ieder geval
Heeft ieman enig idee hoe ik mijn spijkerbroek iets kan laten krimpen? Toen ik hem kocht zat ie perfect maar na een dag dragen zit ie bij mijn buik wel erg los:-(
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing