Kan een shampoo haar eigenlijk wel voeden? Ten slotte is het dood materiaal?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik kom regelmatig langs een strenggereformeerde school en het valt mij op dat alle meisjes daar rokken dragen. Waarom is dat gebruikelijk?
Ik kom regelmatig voor mijn werk in het buitenland ( azie en amerika) en het valt me op dat daar de vrouwen meestal toch een rok dragen en zelfs met een panty. In Nederland zie je dat weinig. Zelf doe ik het wel omdat ik het nette vind. Ook met warm weer.
ik zie dat er wel leggings worden gedragen maar een panty of maillot minder. Terwijl een panty vaak de benen mooier accentueert. Ik bedoel natuurlijk onder een rok of jurk. Kan iemand mij vertellen waarom wel een legging?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing