Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

knellende sokken

Alle sokken en kniekousen die ik heb, beginnen na enkele uren te knellen. Niet dat het pijnlijk is, maar mijn onderbenen en enkels zwellen daardoor op. Ik heb een normaal postuur. Het valt mij op, dat de boorden tegenwoordig allemaal vrij strak zijn. Ik heb diverse sokken en kniekousen uitgeprobeerd in diverse prijsklassen. Alleen hele oude sokken, waar de rek helemaal uit is, zitten het beste. Kent iemand dit probleem en/of heeft iemand hier een oplossing voor?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Mode

Bij de Müller te Aachen krijg ik altijd gratis geur monstertjes. Maar vaak is onduidelijk of het voor een man of vrouw bestemd is. Is er een trucje?

Op de verpakking van het geurmonstertje staat het meestal niet. Soms kun het een beetje afleiden van de verpakking, het flesje. Maar soms is het gissen. Is er een profi onder de GV'ers die er het fijne van weet?

Toegevoegd na 6 dagen:
Sorry mensen, ik moet de vraag sluiten. Helaas heb ik geen antwoord gekregen op de vraag. Momo sloeg de plank al helemaal mis en heeft de vraag slecht gelezen. Volgende keer beter. Bedankt voor de moeite.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Mode
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing