Gaat de Wet geluidhinder op in de Omgevingswet?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ben 28. En de reden hier voor is dat ik uitgestoten ben door me familie :(
Toegevoegd na 37 minuten:
Of hoe kan ik mijn achternaam veranderen?
Beste allemaal,
Ik woon in een studentenhuis wat particulier verhuurd wordt. Een oude huurder kwam aan de deur en zei dat hij zijn koelkast en oven, die hij hier heeft laten staan bij het verlaten van het huis, terug wil hebben. Hij woont hier al 3 jaar niet meer, en staat ook niet meer ingeschreven op dit adres. We hebben nooit iets van hem gehoord, en we hebben hem ook nooit gekend. Heeft hij dit recht om zijn spullen terug te claimen? Of zijn deze nu deel van inboedel geworden, en is de hoofdhuurder of huisbaas eigenaar geworden van de goederen, en mogen we dusnee zeggen tegen het afnemen van de koelkast en oven?
Met vriendelijke groet.
Mag je op je Zestiende samenwonen (met toestemming evt) met iemand ouder dan 18 jaar?
Ik wil graag weten of ik plagiaat steel of auteursrechten overschrijdt is om een bedrijfsnaam en hun producten op internet te zetten. Ik ben bezig met het ontwerpen van app. Ik zou graag producten die vaak gebruik en leuk vind willen plaatsen in app. Het kan ook een beetje concurrent overkomen voor de beide partijen. Als ik de producten zomaar op internet zet. Ik weet welke rechten en plichten. Ik wil niet zomaar aangeklaagd.
Als je me kan helpen zo het fijn zijn. Of als je weet bij wie ik dit soort vragen kan stellen dan hoor ik het graag.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing