wat is het verschil tussen noodweer en noodweerexces?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ben dus marokkaan en heb enkel een marokkaans paspoort en mijn ouders hebben een huis in marokko waar ik ook woon. Mag ik mijn auto daar inschrijven en hier gebruiken?
Toegevoegd na 26 minuten:
BELGISCHE WETGEVING. Niet zeggen in NL geldt dit .....
Ik woon in een studentenflat. Voorzieningen (keuken en badkamer) zijn gedeeld in een woongroep, maar iedereen van die woongroep heeft wel zijn eigen huisnummer-toevoeging en deurbel.
Een huisgenoot in mijn woongroep valt me lastig. Onder wat voor omstandigheden kan ik juridische stappen ondernemen wanneer:
- hij zonder toestemming mijn kamer betreedt
-- wanneer deze op slot is
-- wanneer deze niet op slot is (allen toegankelijk voor woongroep)
- hij spullen van mijn kamer ontvreemdt
--wat voor bewijs heb ik hier nodig? iemand op heterdaad betrappen? een burgerarrestatie? een camera ophangen in mijn kamer?
- hij aan blijft bellen, kloppen, en me anderszins lastig vallen terwijl hij weet dat ik wil dat hij uit de buurt blijft
-- en hem hiervan herhaaldelijk op de hoogte heb gesteld (face-to-face en e-mail)
Ik denk aan alles wat juridisch mogelijk is. Alles om op maatschappelijk geaccepteerde manier mijn veiligheid in dit huis te waarborgen.
Ik wil weten hoe je in Duitsland officieel van voornaam kan veranderen? En als het kan de kosten hiervoor. Ik kan dit serieus nergens vinden. Hartelijk bedankt voor het antwoord.
Hallo allen,
Ik heb een aantal dagen geleden een oplader bij de Action aangeschaft en deze is na 3 dagen defect geraakt.
De verpakking heb ik weggegooid omdat er een plastic verpakking omheen zat waar bij je de verpakking door moet knippen om de oplader uit te halen.
De bon heb ik nog.
Nu is mijn vraag, kan ik deze ruilen voor een andere oplader zonder verpakking?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing