wat voor persoonsgegevens heeft een bank ?
Voor school moeten we een rapportage doen over verschillende sectoren met persoonsgegevens maar ik kan niks vinden over wat voor persoonsgegevens een bank heeft. iemand die hier wat meer over weet ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Voor school moeten we een rapportage doen over verschillende sectoren met persoonsgegevens maar ik kan niks vinden over wat voor persoonsgegevens een bank heeft. iemand die hier wat meer over weet ?
Ik ben gevallen met de fiets en wellicht is mijn hand gebroken. Als mijn hand in het gips moet dan kan ik mijn werk niet meer doen.
Dit gebeurde niet onder werktijd.
Kan ik ergens aanspraak op maken ?
Hallo mensen,
Ik ben deze zomer geslaagd voor mijn VMBO-TL examen zonder al te veel moeite. Dit was de dag zelf erg leuk nieuws. Maar de tijd die volgde was minder leuk. Ik moest met spoed een opleiding kiezen en heb toen voor de éen of andere reden gekozen voor Analist. Dit is een hel. Het is het tegenovergestelde van wat bij mij past. Andere persoonlijke dingen spelen ook een rol maar dat ter zeide, is het volgens de wet mogelijk om van mijn MBO4 opleiding terug naar het vmbo te gaan? Ik heb nooit wat gedaan voor mijn VMBO en wil laten zien dat ik het kan. Ik wil graag naar HAVO maar daarvoor waren mijn cijfers net te laag. Met alle respect hoor ik graag alleen wettelijke feiten.
Mvg,
Koen
het betreft een gerenoveerde huurwoning(1,5 jaar geleden)woningbouw zegt dat het garantie van aannemer is ,aannemer zegt dat het buiten garantietermijn is, dus voor wie is de rekening; aannemer, bewoner of woningbouw
Ik had op de vraag omstreeks 15:50 duidelijk nee gezegd! Dus te vroeg binnen lijkt me?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing