Is thuis in je eigen achtertuin naakt zonnen verboden?
Ervan uitgaande dat er vanaf straatzijde(n) geen zicht op is.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ervan uitgaande dat er vanaf straatzijde(n) geen zicht op is.
Ik woon samen met een collega en mijn beste vriend in een eengezinswoning. De ouders van m'n collega hebben het huis gekocht, en zij betaalt huur aan haar ouders. Ik en die vriend van me huren allebei een kamer in dat huis, en betalen huur aan m'n collega, dus wij zitten in onderhuur.
Alleen nu is het geval dat wij veel te veel huur betalen. Ik had hiervan geen idee toen ik hier ging wonen. Ik heb online een test gedaan, en er kwam uit dat ik maar 270 euro aan huur hoef te betalen, ipv de 350 euro die ik nu betaal. Mijn kamer is 12m2, en er is nog een gezamenlijke woonkamer, badkamer en wc.
Voordat die vriend van me erbij kwam betaalde ik ook 350 per maand aan huur, en toen hij erbij kwam betaalde ik nog steeds 350 euro per maand, net zoals hem. Je zou dan verwachten dat we dan allebei minder zouden betalen, maar nee hoor.
Nu is mijn vraag, wat kan ik hier aan doen? Is er een wetgeving of zoiets voor? Als ik gewoon zou vragen om de huur omlaag te gooien zegt ze toch nee.
Mocht er iets niet duidelijk zijn hoor ik het graag.
Mvg. Fabian
Er is door mijn tandarts een machtiging aangevraagd voor 2 noodproteses (kunstgebitten).
In de eerste instantie kreeg ik een brief dat het niet vergoed werd maar afgewezen.
Ik heb hierover gebeld en het is opnieuw beoordeeld.
Nu is het goedgekeurd en krijg ik een brief waarin staat dat het bedrag op mijn rekening gestort word.
Echter is dit een oud rekeningnummer van mij en heb DSW dus gebeld om dat te melden en om mijn juiste rekeningnummer door te geven.
Nu werd mij dus wat anders verteld als in de brief namelijk dat er nog een bedrag openstaat bij hun van mij maar dat ligt al een hele poos bij de deurwaarder en daar heb ik al een paar jaar een betalingsregeling mee.
Het bedrag (de schuld) die dus openstaat ligt dus niet bij hun maar bij de deurwaarder.
Nu wil DSW het te vergoeden bedrag (wat ik aan de tandarts moet betalen) gaan verrekenen met de schuld die bij de deurwaarder ligt waar ik al jaren netjes elke maand aan betaal.
Mag dit zomaar ?
Ik heb een vrij zeldame ziekte. addison.
Gister had ik koorts en was misselijk met de gevolgen van dien.
Ik had dus mijn medicatie niet binnen kunnen houden. En koorts. Ik ging naar een ander ziekenhuis dan mijn standaard voor addison omdat deze dichterbij was.
Ze keken me aan en hadden geen idee over de procedure.
Dat moest ik die internist vertellen. Die nam het niet aan. In al die tijd had ik al in een crisis kunnen zijn.
Uiteindelijk naar het goede maar verre ziekenhuis gegaan en de medicatie if gekregen.
Het is toch niet normaal dat een ziekenhuis diens seh en diens internist niet luisteren noch weten wat het is terwijl het zelfs in SOS bandje en papieren staat.
Zou klagen helpen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing