kan een beslissing van de raad van het maatschappelijk welzijn worden gewijzigd door het vast bureau?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een wiskunde SO gehad (een SO telt 1x mee inplaats van 4x zoals een eindtoets) ik had een 1 gehaald maar de leraar heeft (perongeluk) een 10 ingevuld op mijn cijferlijst. Mag hij dit nu veranderen als hij zijn fout ziet of niet? Leraren mogen cijfers toch niet omlaag halen? We mochten het SO mee naar huis dus hij heeft hem niet meer.
Xx
Op werk kan ik niet anders dan constant communiceren met collega's, wat ik ook vaak gezellig vind. Het hoort bij mijn werk, dat ik zoveel mogelijk moet blijven communiceren.
Nou werk ik vast maar 1 dag in de week, maar vaak voel ik me, vanwege mijn afkomst (geboren in Koerdistan), gediscrimineerd door turkse "collega's". Dit heb ik via een mail aangegeven bij mijn bazin. Ik heb als reactie gekregen dat ze een gesprek met me wil aangaan.
Wat kan ik, wettelijk gezien, verwachten van dit gesprek?
Als de werkgever eist dat je iets aanschaft voor je werk, dan is het toch niet in orde dat je daar zelf aan moet meebetalen, ook al krijg je het in de loop der tijd terug? (Op voorwaarde dat het lang genoeg mee gaat... Anders is het nog maar de vraag hoe en wat...)
Ik kan me niet voorstellen dat de werkgever dit van je mag vragen. Ik kan de CAO's er op doorspitten (hoop werk), maar ik vermoed dat het daar niet specifiek wordt genoemd.
of doen ze dat al? (vraag t me af omdat ik weer eens iets zie over de stilstand in de woning verkoop...)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing