bestaat er een encyclopedie speciaal over talen?
zo ja waar kan ik ze online bestellen
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Taal. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea en poëzie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
zo ja waar kan ik ze online bestellen
Elke keer als ik 'Louis XVI' ofzo op de Engelse televisie hoor, wordt het in Nederland weer vertaald naar koning Lodewijk. Waarom?
Een vriendin van mij vertelde dat dit sorry betekent maar op geen enkel online woordenboek kon in deze russische betekenis van sorry vinden (en andersom is dat nogal moeilijk). Weet iemand wat het dan wel betekent?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing