Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Ik hoor om de minuut een hoge piep door de geluidsboxen, waardoor komt dit?

Hallo, ik woon sinds een maand op mezelf maar nu heb ik het volgende probleem,

Als ik simpele geluidsboxjes aansluit op het stroom en aanzet zonder in een laptop ofzo in te prikken hoor ik al een hoge toon/piep om de minuut soms wat langer, de piep duurt ongeveer 5 tot 10 seconden en is erg irritant.

ik heb van alles al geprobeerd, ik krijg deze piep OOK door de home cinema set als deze aan staat ( op 1 van de boxjes ) dus het ligt NIET aan de 2.1 set die ik heb. want deze functioneren wel goed ergens anders.

Ik heb van alles geprobeerd zoals het uittrekken van andere apparatuur, alles is nu uitgetrokken en als ik de boxjes nog aansluit apart op een netwerk piept er nog steeds iets door de boxjes.

Als de piep er is, en ik zet de boxjes uit is het weg, als ik het weer aanzet begint het weer te piepen.

ik heb een kleine video gefilmd, wanneer ze piepen :)

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Audio

Kan beetje stof op stekker er voor zorgen dat TV niet meer goed functioneert?

Ik heb dus een TV gekocht bij een kringloop winkel. Hij deed het de eerste 2 dagen wel goed. Maar nu de 3de dag ging het mis. Ik zette hem aan en er kwam wel geluid (namelijk geruis) , maar geen beeld (en als er beeld was dan waren het rare strepen die er niet thuis horen). Toen hebben we hem uiteindelijk uit gezet en hebben we de 2 uiteinden van de stekker even schoongemaakt (d.m.v. wrijven langs t-shirt'je). Toen stopten we hem weer in het stopcontact en nu doet hij het weer. (tenminste hij doet het nu al 3x goed).

Ik moet er wel bij zeggen dat een stekkerdoos IN een stekkerdoos heb gestoken. En toen in de laatste stekkerdoos een stekker van de TV erin heb gedaan. Heeft dit er voor kunnen zorgen dat de TV niet meer goed werkte?

Want ik weet nu niet of ik er mee terug moet of niet. Voor het zelfde geld doet hij het morgen weer niet.

Kan iemand me hiermee helpen. Alvast Hartelijk dank!

P.S. : Ik heb een JVC InteriArt (LCD).

Groeten
Matthijs

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing