Wanneer moet ik beginnen met slakkenkorrels strooien in de tuin?
Dit jaar wil eens geen slakken in de tuin die de boel opvreten. Wanneer komen die beesten voor het eerst uit hun eitjes? Welke maand zijn de eerste slakken te zien?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Dit jaar wil eens geen slakken in de tuin die de boel opvreten. Wanneer komen die beesten voor het eerst uit hun eitjes? Welke maand zijn de eerste slakken te zien?
Veenmollen zijn beschermd. Is er een diervriendelijke methode, zonder gif of zo, om ze te bestrijden / weg te jagen? Voor de duidelijkheid: veenmollen zijn géén mollen! Lijken eerder op een soort krekels en graven op zo'n 15 cm diepte lange gangen, dwars door alle gewassen heen (wortels, aardappels, bietjes, etc).
Kan je een boterbloem eten? zo ja wat kan je ervan eten en wat kan je van maken bijvoorbeeld salade, thee etc...
Deze boom (een spar geloof ik) begint bruin te verkleuren. Hoort dit of is hij ziek?
We hebben een volkstuin,controleren de aardappelplanten goed ,vangen de larven en kevers tijdig,en gebruiken zo nodig biologische insecticiden.maar ik wil weten wat voor planten een afschrikkende werking hebben
Toegevoegd na 6 dagen:
Bedankt voor de goede antwoorden,jammer dat ik er maar 1 het beste kan laten zijn wel++
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing