De camping organisatie Campasol, weten jullie waarbij die is aangesloten. Zie niets om op de site nl.?
Ik weet niet of de organisatie vertrouwd is
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Vakantie. Specifieke vragen over dagjes weg, eigen land, kamperen en backpacken, onderweg, reisdocumenten, stedentrips, wintersport en zonvakantie vind je in één van de subcategorieën.
Ik weet niet of de organisatie vertrouwd is
Ik heb een misdrijf gepleegt en daarvoor heb ik een taakstraf en een boete opgelegt gekregen. De taakstraf is goed afgerond en de boete wordt betaald middels mijn loon. Verder heb ik nog een belastingschuld die wordt voldaan via de maandelijkse teruggave.
Sta ik nu in het opsporingsregister??
Op uitnodiging van mijn ouders gaan we met het hele gezin een weekje naar Turkije en heb geen zin in problemen bij de paspoortcontrole, of ja ID kaart controle, heb geen paspoort
ik wil naar melbourne australien alleen reizen met de vliegtuig kan dat want ik ben pas 17 jaar oud
Ik heb een appartement geboekt voor ons gezin met de veronderstelling dat onze dochter gratis mee kan, maar nu moet ik per dag 13 euro toeslag betalen. Ik kan het nergens nalezen wat de precieze tarieven zijn, het betreft de amelander kaap in ameland.
Binnenkort hebben we een vlucht met een overstaptijd van 6 uur op Milaan Linate.
Het plan is om Milaan even in te gaan.
Weet iemand of mag of dit haalbaar is binnen deze 6 uur en of er wat vertier is op dit vliegveld?
Hartelijk dank voor jullie antwoorden!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing