Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Heb 2 jaar gevraagd om herstel van gebreken en niets aan gedaan door leverancier. Daardoor factuurniet voldaan en krijg nu incasso. Wat nu?

Tuin laten aanleggen en struiken gaan dood. Nu wil ik herstel, maar tuinman wil eerst volledige betaling van de factuur. Ik wil dit achterhouden tot herstel is gedaan. Twee jaar heeft hij er niets aangedaan en wij hebben ook andere tuinman om herse gevraagd. Nu krijgen we incassobureau op ons nek. Moeten we nu alsnog betalen?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Tuin

Als je aan een afspraak hebt gemaakt om een deel zonder factuur te betalen kan het bedrijf dan dit deel bij een incassobureau ter incasso aanbieden?

Ivm niet oplossen van enige problemen heb ik deel dat zonder bon zou worden geregeld niet betaald ivm niet oplossen van serviceprobleem. nu na 2 jaar krijg ik aanmaning na nooit wat gehoord verder te hebben met dreiging met incassobureau. Kan dit zomaar? En wat te doen?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Tuin

Ik woon in een huis van de gemeente, nu wil de gemeente een stuk van mijn tuin betrekken bij nieuwbouw. Mag ik al mijn tuinafval dumpen op die plek?

Toegevoegd na 17 minuten:
Een toevoeging, omdat ik merk dat de situatie niet duidelijk is. Ik woon anti-kraak en betaal geen huur. De gemeente heeft met de anti-kraak instelling een overeenkomst afgesloten dat ik alleen g/w/e betaal. De gemeente heeft dus het recht om "mijn tuin" te verkleinen voor nieuwbouw. Nu wil ik 'mijn tuin' wel een beetje netjes houden, mag ik mijn tuinafval (geloof me, het is veel en een lange tijd niet onderhouden geweest) op die plek leggen dat de gemeente wil gebruiken voor de nieuwbouw?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Tuin
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing