is het beroerd of beroert?
ik snap het niet /ik weet het antwoord niet xd
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Taal. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea en poëzie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik snap het niet /ik weet het antwoord niet xd
Toegevoegd na 27 seconden:
en protest*
Een wederkerig ww wordt altijd gevolgd door elkaar. Kent iemand nog meer wederkerig werkwoorden ?
Toegevoegd na 10 minuten:
wederkerige werkwooden
Is het:
En wat houd het in?
Of
En wat houdt het in?
Ik heb een discussie met iemand. Zij beweert dat de 1e keuze goed is terwijl ik denk dat de 2e correct is. Graag z.s.m. bevestiging!
De eerste presentatrice heeft.......
Is het hierna 'De tweede presentator' of 'De eerste presentator'?
Is het hierna dan weer 'De derde presentatrice' of 'De eerste presentator'?
Bij voorbaat dank.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing