Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

hond eet bijna niets, waarom?

Wij hebben nu een paar weken een hond van 3 jaar. Ze komt uit het asiel en is nog te mager, dus ze moet juist goed dooreten. Ze is 2 dagen geleden door de dierenarts gecontroleerd: ze was kerngezond. Ze eet een paar hapjes en dan hoeft ze niks meer. We hebben van het asiel zo'n maatbekertje meegekregen en dan moet ze elke dag een aangegeven hoeveelheid hebben, maar daar komt ze op deze manier niet aan. Ook als je blikvoer of zo door het voer heen mengt hoeft ze het niet. Dusss, heeft iemand nog tips om deze eigenwijze dame aan het eten te krijgen??

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Mijn hond heeft al een jaar (en misschien nog wel veel langer) last van extreme jeuk, wat kan ik daar nog aan doen?

Sinds een jaar heb ik een hondje uit het asiel, een straathondje uit Spanje. Mengelmoesje van een poedel met Maltezer. Vanaf het begin is het al lastig. Het begon met een parasiet en extreem veel jeuk, nu een jaar verder is er nog steeds de extreme jeuk! We hebben zo onderhand alles geprobeerd en ook onze dierenarts weet niet wat we nog zouden kunnen doen. Ze heeft extreme jeuk, is altijd aan het krabben en bijten. Vooral haar voorpoten en haar rug worden keer op keer open gekrabd en gebeten, zelfs tijdens het eten! We hebben verschillende shampoos gehad, tegen jeuk, tegen schimmels, tegen gisten, standaard antibacteriële shampoo, anti vlooien shampoo, sprays voor de huid tegen de jeuk, tabletten tegen de jeuk, anti allergeen voer, volgens mij echt alles! Ik weet gewoon niet meer wat ik nog kan doen. Iemand tips..?! Ze heeft standaard elke maand vlooienanticonceptie en elke maand behandelen we uit voorzorg het hele huis. Vlooien en mijten zijn niet gevonden. Weet iemand wat ik hier verder nog mee kan?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing