mijn dierenwinkel hulp zij: dat je sluierstaart vissen in een kom kan. maar nu lees ik overal dat het ik een aquarium moet. maar wat moet het nou?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
Ik had maandag een russische dwerghamster gekocht en voer. maar ik zie dat hij alleen maar de zonnebloempitten eet. maar de rest niet... de harde brokken, pinda's en al die andere voer die daarbij zit. hij eet wel groentes zoals tauge sla en wortel. is dit slecht voor mijn hamster? dat hij dat andere voer niet eet wat erbij hoort?
Ik heb 2 agapornis personata's. Nu hebben ze afgelopen december eitjes gelegd die in januari zijn uitgekomen. Van de 5 gelegde eitjes zijn er 3 helemaal uitgekomen, 1 eitje was open gebroken en ging niet verder en 1 eitje kwam niet uit. Deze was niet bevrucht. De 3 jonge zijn gegroeid en naar een nieuw huisje gegaan. In maart had ik weer eitjes. Ze kwamen alle 5 uit. Maar 4 babytjes gingen ongeveer 1 a 2 dagen na het uitkomen dood. De ene die bleef leven is naar een nieuw huisje gegaan. Nu kreeg ik afgelopen maand weer een nestje. Weer 5 eitjes. Er kwamen er 4 uit, maar net als bij het vorige nestje gingen ze na 1 a 2 dagen dood. Het 5de eitje kwam niet uit. Deze was niet bevrucht.
Nu merkte ik dat als de jonge uit kwamen, se erg zwak waren. Ze hielden hun kopjes niet omhoog.
Wat zou het probleem kunnen zijn?
als ik thuis kom op de fiets of lopend dan horen zij mij
?
ik ben bang dat hij ziek is ik weet al dat hij met zijn wangzakken enzo maar het is geen eten wat hij uitkotst maar vocht.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing