wij hebben een boomer hondje 15 jaar oud. Hij zakt door zijn achterpoten . Wat kan dit zijn ?
Hij kan nog een klein beetje lopen, maar valt vaak zomaar om, en sleept dan met zijn achterlijf over de vloer.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
Hij kan nog een klein beetje lopen, maar valt vaak zomaar om, en sleept dan met zijn achterlijf over de vloer.
Ik heb van mijn kip eieren die nu in de broedmachine zitten. Nou is er nu al 3 dagen een kuiken aan het proberen eruit te komen door een gaatje te maken die nu nogsteeds best klein blijft maar dat je er een paar droge veertjes doorheen ziet.
Hij/zij piept al heel erg veel. Is dit niet een beetje lang of duurt het vaker zo lang? En zou ik hem moeten helpen?
wat is goedkoper in het onderhoud, een aquarium of een terrarium, en wat is goedkoper met het aanschaffen ervan?
Onze Thomas is aan de betere hand(heup uit de kom)maar nu hij elke dag steeds fitter wordt is ie constant aan het mauwen. Hij wil gewoon uit de Bench maar moet echt nog 5 week zitten voor zijn rust.
Als ik wat met hem kroel en aai is het even goed maar doe ik dan weer mijn ding dan mauwt ie als een malle.
Ik heb al Feliway spray op een kussentje gespoten en valeriaan in zijn kooi gedaan maar helaas meneer hangt af en toe gewoon aan de tralies van gekte.
Voordat ik aan medicijnen begin, las zelfs dat je Valium aan katten kunt geven wil ik andere dingen proberen. Wie o wie heeft hier ervaring mee?
De Kooi blinderen met lakens is dat een idee?
Of hebben ze daar geen kittens? (zal wel)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing