Wat is goedkoper, een 60 cm aquarium, met vissen, of een 60 cm terrarium met een reptiel?
wat is goedkoper in het onderhoud, een aquarium of een terrarium, en wat is goedkoper met het aanschaffen ervan?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
wat is goedkoper in het onderhoud, een aquarium of een terrarium, en wat is goedkoper met het aanschaffen ervan?
Onze Thomas is aan de betere hand(heup uit de kom)maar nu hij elke dag steeds fitter wordt is ie constant aan het mauwen. Hij wil gewoon uit de Bench maar moet echt nog 5 week zitten voor zijn rust.
Als ik wat met hem kroel en aai is het even goed maar doe ik dan weer mijn ding dan mauwt ie als een malle.
Ik heb al Feliway spray op een kussentje gespoten en valeriaan in zijn kooi gedaan maar helaas meneer hangt af en toe gewoon aan de tralies van gekte.
Voordat ik aan medicijnen begin, las zelfs dat je Valium aan katten kunt geven wil ik andere dingen proberen. Wie o wie heeft hier ervaring mee?
De Kooi blinderen met lakens is dat een idee?
Of hebben ze daar geen kittens? (zal wel)
Stel dat ik pleeggezin wil worden voor een pup:
Hoelang duurt het dan voordat de geleidepup bij ons komt?
En hoevaak komen er medewerkers langs bij ons als we een pup hebben en waar wordt op gelet?
Ik overweeg een hond te nemen. Een gezellig ras, een sociale hond, een maatje, die niet al te moeilijk is en ik (na cursus) makkelijk mee naar mijn werk (verzorgingshuis) kan nemen. Ik heb alleen nog nooit een hond gehad en heb er geen verstand van! Welk ras komt het best in aanmerking?
Toegevoegd na 14 minuten:
en kies ik het beste voor een reu of een teef?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing