Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kreeften vallen sluierstaarten aan. Wat te doen?

Ik heb een aquarium met 2 sluierstaarten, 3 florida kreeften en nog wat klein spul. Dit ging goed, tot gisteren. 's Nachts zijn beide sluierstaarten toegetakeld door de kreeft(en). Dan heb ik het over de sluiers, de vissen zelf niet. Gelukkig groeit dit wel weer aan.
Overdag heb ik het nu ook gezien, de kreeften gaan rechtop staan en 'knippen' naar de vissen. Waar kan dit vandaan komen, en wat doe ik eraan? Mijn andere aquarium is niet geschikt voor kreeften of sluierstaarten, en een 3e aquarium gaat in dit huisje niet lukken.

Toegevoegd na 14 uur:
zullen de sluierstaarten leren uit de buurt te blijven van de kreeften? Tenslotte kunnen de kreeften niet zo hoog kunnen komen als de vissen

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Hoe zie je of een poes echt zwanger is?

Ik heb geen idee of ze zwanger is. ze is van 30 juni 2011. en ik heb haar pas 3 wkn. haar buik is wel wat dikker geworden bij haar tepels. ze miauwt wel geregeld. maar ik weet niet of dat bij haar hoort. ik wel eerder nestjes gehad van andere dames. kan zijn dat ze dus al zwanger was toen ik haar kreeg. ik heb alles al in huis voor de bevalling. maar wil graag weten hoe ik het kan voelen ivm als er iets fout gaat. en natjuurlijk het aantal.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing