Mijn konijn likt mijn hand is dat goed?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
mijn zus en ik hebben twee konijntjes het zijn twee mannetjes en dit gaat prima maar bijna op ieder site waar ik kom vind ik tips over vertrouwen winnen als de kooi in het huis staat. maar de kooi van ons staat buiten hoe kan ik er dan voor zorgen dat hij naar mij toe komt en dat ik hem kan aaien? of weet iemand een site met tips over konijnen in een buitenhok?
hoi allemaal, soms zit mijn hond de heletijd bij het uitlaten te kijken wat er gebeurd en zodra hij sommige vreemde honden/mensen ziet begint hij zijn haren op zijn schouders omhoog te zetten en hij is de hele wandeling dan geen een keer ontspannen geweest.
Hoe laat ik hem tijdens de wandeling ontspannen zodat ik rustig met hem kan wandelen zonder dat hij zelf zo een spanning heeft??
En is er misschien een manier om hem duidelijk te maken dat sommige andere honden/mensen niet tegen hem zijn??!
Heel erg bedankt!
hoe kan dit? en zijn er ook tips over konijnen aaien dat hij het wel leuk vind?
Toegevoegd na 37 minuten:
c4th ik heb dat 1vinger aaien op zijn hooft geprobeert maar kasper(mijn konijn) vond het niet leuk kootje(het konijn van mijn zus) vond het heerlijk en begon mijn arm nog eens te likken. en ik ben ook nog vergeten te melden dan ze samen in een buitenhok zitten. dus is het aaien ook moelijker. Heeft iemand dus ook tips die werken?
Toegevoegd na 53 minuten:
ja het zijn bijde mannetjes maar ze zullen het nooit uitvechten in de winkel zaten ze met zijn vieren in een hok twee ouderen en twee jongeren er was er geen een die ruzie zocht ik geloofde dit eerst ook niet maar als je ze samen ziet dan snap je het als het avond is likken ze elkaar af dat is zo schattig.
Toegevoegd na 59 minuten:
maar op die site staan tips voor in het huis kan je ook tips geven voor buitenshuis? in de tuin dus :p?
Toegevoegd na 4 uur:
Het is nou een beetje gelukt om mijn konijn te aaien maar als ik dat doe dan likt hij mij steeds is dat een goed teken?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing