Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan een kat zich na 9 maanden weer makkelijk aanpassen?

Mijn kat zat vroeger steeds bij de buurvrouw, toen ik verhuisde heeft het lang geduurt vooraleer ze zich kon aanpassen maar nu is het helemaal in orde. Ik ga binnen enkele weken op reis en ik zou de kat voor een week bij de oude buurvrouw willen steken. Kan dat voor problemen zorgen, zal ze de oude buurt nog kennen of houd ze best de kat binnen? Zal ze na die week bij het terugkeren weer problemen hebben om zich aan te passen? Ik kan ze ook thuis laten en iemand kan langs komen om ze eten te geven maar dan is ze bijna heel de dag alleen. Wat zou ik doen?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Vanaf welke leeftijd kunnen mannetjeskonijnen gecastreerd worden?

Ik heb vier weken geleden twee vrouwtjeskonijnen aangeschaft... Je raadt het al, één van de twee vrouwtjes blijkt blauwe sokjes te dragen.

Als ik ermee naar de dierenwinkel ga, dan zullen ze wel zeggen dat ik het beestje kan ruilen, maar ja, ondertussen toch wel gehecht geraakt aan hem.

Hoe dan ook, ik heb er verschillende sites op internet op na geslagen, de ene site vermeldt dat een konijn 5 maanden moet zijn voordat hakki-takki gepleegd kan worden, bij een andere site kan het konijn al vanaf zijn derde maand ontmand worden.

Wat is nu de beste leeftijd om het dier te castreren?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

hoe kan ik ervoor zorgen dat ik een konijn mag?

ik wil graag een konijn en heb al een hok enz...
maar ik mag geen
weten jullie iets wat mijn vader kan overtuigen?
we hebben eerder al 3 konijnen gehad maar ik moest daar alleen voor zorgen elke morgen in welk weer dan ook moest ik naar buiten en mijn zussen aaide hun konijnen bijna niet meer maar mijn vader had ze op een dag toen wij nog aan het slapen waren weg gegeven en ik ben daar nog altijd verdrietig om
dus ik wil graag een konijn of twee

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing