Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tablets. Vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten en tablets vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat is de beste televisie voor de xbox360 van 32", onder €500 en de laagst mogelijke input lag?

Ik zoek een televisie, plasma of LCD.

Van het internet heb ik al het een en ander aan info gevonden, maar wil graag wat gebruikerservaring en/of aanraders qua merk en model waar ik sowieso geen last heb van de input lag.

Kleiner den 32 inch vind ik te klein om te gamen, en groter is niet ideaal voor mijn optrekje..

Deze tv is voor 99% puur en alleen voor het gamen.

Ik hoop met jullie ervaringsverhalen en tips naar de winkel te kunnen en er de beste uit te kunnen pikken.
b.v.d
(sorry als dit al eens gevraagd is, kon het niet vinden.. als dit het geval is verwijs me even d.m.v. een link)

Toegevoegd na 3 minuten:
liefst geen 3D mogelijkheid omdat dit de prijs erg omhoog drijft en ik toch al koppijn krijg na 1,5 uur 3D in de bioscoop.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Wordt de kwaliteit van een 1000:1 contrastratio led-lcd tv echt zo slecht?

Ik wil een nieuw tv-tje (led of lcd) gaan kopen voor op mijn kamer. Ik wilde niet al te klein dus ik zat de denken aan 24/26 inch. Nou had ik hele mooie tv's gevonden met mijn voorkeuren. Maar ik kwam er achter toen ik langs de bcc was geweest om even rond te neuzen dat de tv's met een laag contrast ratio hele slechte kwaliteit hadden. Is dit echt zo of ligt het aan nog meer dingen. Of kan het ook nog zijn dat ze bij de bcc die tv met een slechte kwaliteit hebben ingesteld omdat ze zo eerder de grotere en duurdere tv's kunnen verkopen? Heeft iemand een aanrader als tv voor mij? Max. 200 euro, usb, ingebouwde tv tuner, het liefst full hd en VGA. 24 inch of groter.. Alvast bedankt!

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing