wat is het voltooid deelwoord van deze woorden?
dus in het duits:
arbeiten, brauchen, essen, glauben, interressieren,
kosten, nehmen, schläfen, warten en finden
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Taal. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea en poëzie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
dus in het duits:
arbeiten, brauchen, essen, glauben, interressieren,
kosten, nehmen, schläfen, warten en finden
sommige dingen staan al in het duits maar het lukt echt niet!
Holzschuhen ist echt Niederländisch.
Klompen worden al heel lang getragen tegenwoordig worden klompen alleen nog getragen op het platteland
Viel mensen uit andere landen denken dat iedereen in Niederland op klompen loopt.
Maar dat is natuurlijk niet meer.
Nu worden klompen meer gemaakt voor de soevenier handel.
Ze zijn meestal de kleur van het hout of ze worden soms geel gelakt.
Dus als duitsers in Nederland komen wonen willen ze misschien wel klompen ? !'
Heel erg bedankt !
Tom
Het is voor een spreekbeurt en nee ik wil niet voor lul staan als ik het fout zeg!
Voor ik een brief verstuur check ik em eerst op fouten maar het woord instaleren werd niet als fout aangegeven terwijl het volgens mij toch met dubbel l moet zijn.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing