Mag Nederland als ze winnen de Cup meenemen en waar komt die te staan?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Voetbal. Vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Want ik vind het beter dat ze de beelden van die octopus pas na een wedstrijd uitzenden, want dit kan de moed van spelers beïnvloeden. Ook bewijs het niks, er is gewoon iedere keer 50% kans dat ie het goed heeft. Ze zouden als ze echt iets willen aantonen, dezelfde test meer dan 3 keer uit moeten voeren en iedere keer de vlaggen omdraaien. Want een octopus zoiets laten doen is net als gewoon een briefje uit een hoed trekken, klink klare onzin dus...
Toegevoegd na 8 minuten:
Zoals de Duitsers zelf, ze blameren die octopus voor hun verlies...
Toegevoegd na 13 minuten:
Er zijn ook trouwens nog andere mediums die van alles beweren, maar het is gewoon onzin, je hebt gewoon 50% kans per wedstrijd.
Toegevoegd na 8 minuten:
Ik bedoel dus voor de kijkers links. En het is niet Cocu die herken ik wel.
Toegevoegd na 47 minuten:
volgens mij is het ook niet dick van toorn. Deze man heeft veel meer en warriger haar. Hij zit altijd naast Frank de Boer en maakt voornamelijk aantekeningen.
Veel paragnosten hebben over het WK 2010 voorspelt. Nederland niet door de poul, niet verder dan de tweede ronde, niet verder dan kwartfinale, niet verder dan halve finale, niet beter dan finale, wereldkampioen. Onze octopus Paul heeft Spanje voorspelt, parkiet Mani denkt Nederland en onze eigen octopus Pauline denkt Nederland. Klopt er überhaupt wel iets van de voorspellingen van Paul of is het puur geluk? Hebben we nog kans op de wereldtitel?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing