Waarvoor worden er in RK gebieden crucifixen langs de weg geplaatst?
Ik kom net terug van een vakantie uit Limburg en zag vaak kruisbeelden/crucifixen langs de weg. Ik heb dit ook vaak in Duitsland en Oostenrijk gezien. Waarvoor is dat eigenlijk?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Religie & Spiritualiteit. Specifieke vragen over religie vind je in de subcategorie.
Ik kom net terug van een vakantie uit Limburg en zag vaak kruisbeelden/crucifixen langs de weg. Ik heb dit ook vaak in Duitsland en Oostenrijk gezien. Waarvoor is dat eigenlijk?
Mijn vriend en ik gaan al jaren op zondag naar de protestante/EBG kerk (koningskerk Amsterdam) Nu wil ik met mijn vriend trouwen maar hij is katholiek gedoopt en ik ben helemaal niet gedoopt maar ik wil nog steeds trouwen in die kerk.
We willen (nog) niet voor de wet trouwen.
Kan dat?
Dus hoe word er bepaald wanneer de kerk een Kathedraal word genoemd?
Ligt dat bijv. aan de grote, aan het gebied waar die Kathedraal 'heerst' etc.?
groeten, Michiel
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing