Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Religie & Spiritualiteit. Specifieke vragen over religie vind je in de subcategorie.

Subcategorieën:

Nieuwste vragen

Kan iemand mij de tekst in hebreeén 6 vers 4 tot 7 uitleggen?

De reden dat ik het vraag is om dat er in het evangelie staat dat er maar een zonde is die niet vergeven kan worden en dat is de zonde tegen de heiligen geest.

Toegevoegd na 7 minuten:
Heb6.vers 4,7 Want wie ooit door het licht beschenen is ,en geproefd heeft van de hemelse gaven en deel heeft gekregen aan de heiligen geest,wie het weldadig woord van God en de kracht van de komende wereld ervaren heeft en vervolgens afvallig is geworden kan onmogelijk een tweede keer bekeerd worden enz.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Religie

Hari is dit een naam van Radharani en haree de aanspreektitel. Of is het de naam van Vishnoe?

Hare geschreven is een aanspreek titel voor Hari naar een groep. vertaling liefdes energie. Nu dat is technis Radharani, maar dat is een contradictie want het zijn aanduidingen van kwaliteiten al worden deze als eigen namen gezien. Hari is verder een garbha-dakasayi Vishnoe (Heeft een eigen universum ) Naar het Srimad bhagavatam die Gajendra bevrijde van de krokodil. Die Hari is dan mannelijk. Verder wordt geschreven dat het zijn naam is, een van de avatar Krishna. Die reciteert zijn eigen naam of volheden niet in dit verband, in herhaling als een litanie. Tot slot Radha is Zijn grote liefde men heeft als etiquette een vrouw niet aan te roepen, of spreken getrouwd of niet naar de Veda of Hindoeisme.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing