Wat zijn, in het Belgische strafwetboek, de categorieën geweldsmisdrijven en waar in het wetboek vind ik die terug?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Gelezen op CBS news, ze willen weer iemand doden met het executiepeloton
Op een laptop is 2 jaar garantie geveven. Na 3 jaar gaat ie stuk. Mag je wettelijk gezien verwachten dat een laptop 5 jaar meegaat?
Zodat je kunt eisen dat er 40% van de reparatiekosten af gaan.
Consumentenrecht verteld ons immers dat je uit mag gaan van een redelijke levensduur, ongeacht de garantietermijn die een fabrikant stelt. (Al zal het wel zo zijn, dat je binnen die termijn altijd 100% terug krijgt van de kosten.)
Hoogstwaarschijnlijk is 't moederbord kapot. Dat kost (schatting) 250 euro. Ik vind dat daar 40% vanaf moet, omdat je uit mag gaan van een redelijke levensduur - en dat is voor een laptop m.i. 5 jaar - en omdat er nu 60% van die redelijke levensduur is verstreken. Is daar jurisprudentie over?
http://www.goeievraag.nl/vraag/verschijnt-geheel-beeld-laptop-hd.104257
Toegevoegd na 2 minuten:
Voor de goede orde: de fabrikant weigert 40% van de geschatte kosten voor zijn rekening te nemen. Wat is de kans de zaak te winnen (dat je 40% terugkrijgt) in een rechtzaak?
stel je voor, je hebt een site over een bepaalt iets die veel bezoekers krijgt. nu wil je er graag iets aan verdienen en je plaats advertenties van een affiliate netwerk op je site.
je verdient dan bv max €1000/maand er mee. moet je dit aangeven aan de belasting of niet ?
situatie is : particulier en student van 19 jaar en woond in België.
en moet je dan ook nog andere dingens betalen van belastingen ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing