Afghanistan ..zo corrupt als de pest.Hoe kan de president van dit land er een einde aan maken?Of is hij zelf ook....?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Politiek & Overheid. Vragen over samenleving, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Op: http://www.nu.nl/economie/2133781/vs-krijgen-toegang-bankgegevens-eu.html is te lezen dat onze ministers van binnenlandse zaken en justitie gezamenlijk besloten hebben dat de autoriteiten in de Verenigde Staten toegang kunnen krijgen tot onze bankgegevens, mits hieraan een gerechtelijk vooronderzoek ten grondslag ligt, Dit in het kader van terrorismebestrijding.
Een aantal vragen komt bij me op.
- Kan dit zomaar?
- Gezien het toch al ruimhartige uitleveringsverdrag, bestond er niet al een regeling die in de bovenstaande mogelijkheid voorzag?
- Krijgen we met deze maatregel er ook het recht bij om op de hoogte te worden gebracht van wat voor informatie er van ons gedeeld wordt en kunnen we die informatie inzien / aanvullen / laten wijzigen als daartoe een goede grond is?
- De belangrijkste vraag nog wel, hoe bestrijd je vermeend terrorisme door een vangnet uit te gooien op een overzeese bankrekening?
In Zwitserland mogen geen minaretten meer worden gebouwd. Van de Zwitsers stemde zondag een duidelijke meerderheid van ruim 57 procent voor een bouwverbod voor de torens van moskeeën.
In Nederland kennen wij dit soort referendums niet.
Is dat een goede zaak?
Regelmatig lees ik in opinies over Nederland: Big brother, n.a.v. kilometerheffing, vaccinaties, elektronisch patiëntendossier...
Iran gaat tien nieuwe centrales voor de verrijking van uranium bouwen.
Het land beschikt over een nucleaire fabriek bij Natanz en een kernreactor nabij de stad Qom.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing