Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Seksualiteit. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan iemand mij vertellen, dit klinkt heel erg dom, maar het is in de `mode` om je schaamhaar alles weg te halen, maar hoe kun je dat het beste doen?

Kun je dit nou het beste doen met een elektrisch scheerapparaat of met een scheermesje? Ben namelijk zo bang om alles open te halen en om rode vlekken bv te krijgen.
Kan iemand mij vertellen hoe ik dat het beste kan aanpakken?
Nogmaals sorry voor mijn domme vraag!

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

Ik wil orale sex hebben, maar ben preuts

ik heb al 3 jaar een soort van relatie met een jongen, maar we hebben nooit sex gehad of orale sex.
Ik ben hier zelf nieuwschierig naar, en mijn vriend vraagt er ook telkens naar.. aangezien ik best preuts ben is dit erg moeilijk.
ik schaam me bijv voor: stel nou dat het niet aangenaam ruikt als hij mij beft, of dat i een haartje ziet..
heeft iemand dit mischien ook gehad? of enkele tips zijn welkom.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing