Gisteren ongesteld geworden en vandaag de morning afterpil gehaald. Nu is mijn menstruatie weg. Is dit normaal?
Toegevoegd na 54 minuten:
Had de dag dat ik ongesteld was geworden seks, dus op 27-04-14
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Medicijnen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 54 minuten:
Had de dag dat ik ongesteld was geworden seks, dus op 27-04-14
Een tijdje geleden is bij mij een dysthyme stoornis vastgesteld door de psycholoog en daarna zijn ze nog allerlei andere testen gaan doen om andere stoornissen te ontdekken/uit te sluiten.
Ik weet wat voor medicatie ik wil en die wil ik graag snel, aangezien ik dit zo niet lang meer trek. Kan ik naar mijn huisarts om deze medicijnen te krijgen?
En hoelang moet je er dan mee doorgaan, tot de ontsteking weg is?
Het betreft Escitalopram.
Sinds 2 jaar heb ik oorsuizen.In maart 2014 ben ik begonnen met het innemen van hypriplant.Wat bleek is dat na 2 weken mijn oosuizen totaal verdwenen waren.Na een doos ingenomen te hebben zijn mijn oorsuizen teruggekeerd.Momenteel ben ik gestart met een nieuwe doos van hyperiplant en ook nu zijn mijn oorsuizen verdwenen....kan ik hypriplant blijven gebruiken tot......desnoods levenslang?
Toegevoegd na 26 minuten:
Verder neem ik géén medicatie...
Toegevoegd na 35 minuten:
Eerst en vooral Bedankt voor de vele reactie's!
Voor alle duidelijkheid,als je tinnitus/oorsuizen hebt dan probeer je alle middelen om dit te doen verminderen,het is om knettergek te worden.
Ik had ergens gelezen dat sint janskruid zou helpen bij deze fantoomgeluiden.
Bij mij slaat sint janskruid zeer goed aan.(hyperiplant,perika,...)
Kan ik sint janskruid levenslang slikken zonder enige schade ?
groeten,
stoffel
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing