Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Medicijnen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan ik onafhankelijk worden van melatonine (slaap medicijn)?

Ik gok dat ik nu al zo'n 5 en een half jaar al melatonine gebruik, van groep 6-7 basisschool tot nu de 4e klas. Tussendoor ben ik nooit gestopt met het nemen van melatonine. vandaag ben ik vergeten mijn tabletten op te halen en we hebben er thuis geen meer dus ik heb geen melatonine kunnen nemen. Ik lig al sinds half 11 klaarwakker in mijn bed en dat gevoel vind ik echt heel vervelend want ik weet dat ik voor half 3 niet in slaap zal vallen. Ook als ik ergens anders ga slapen kan ik niet zonder.
(Hoe) Kan ik dus onafhankelijk worden van melatonine?
Ik heb ADHD, ik gebruik daarvoor dexamfetamine dat ook voor slaapprobroblemen zorgt maar als ik het niet neem en ook geen melatonine slaap ik ook voor geen meter. Verder gebruik ik geen medicijnen.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

kun je moe zijn van antibiothica?

Ik heb in mijn leven al eens vaker een antibiothicakuur gehad voor blaasontsteking. Maar ik merkte nooit iets van moeheid. Nu heb ik een ontsteking in de linkerborst en heb daar een kuur voor gekregen. De kuur is op nu en het heeft wel geholpen al is het nog niet helemaal weg. Maar ik zie wel dat het aan het genezen is.

maar ik kon niet eens goed meedoen met sport zo moe als ik me voelde. Mijn immuumsysteem is slechter geworden in de overgang, Ik ben nu bijna 59. Komt het daardoor?
Of ligt het aan het soort van antibiothica?
En hoe kom ik aan borstontsteking? Ik zie op internet dat moeders die borstvoeding geven dat krijgen, maar hoe kom ik in hemelsnaam aan die ontsteking? Kun je zoiets oplopen in de stoomcabine van de sportschool?

De dokter kan mij ook niet zeggen hoe ik eraan kom.

Gonna

13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing