Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat is de pijn aan de binnenkant van mijn voet (voetwreef) bij het wandelen?

Sinds een kleine week heb ik pijn aan de zijkant van m'n voet. Op de wreef van mijn voet en net eronder zeg maar. De pijn trekt meestal richting mijn enkel, ik heb er vooral last van bij het wandelen en lopen maar ook als ik met mijn tenen naar buiten beweeg (naar binnen bewegen doet geen pijn), bij het op en neer bewegen van mijn voet als ik mijn tenen op de grond laat staan en ook als ik mijn hiel naar binnen probeer te draaien. Aan mijn andere voet heb ik niks. Ik handbal ongeveer 6 uur per week, maar voor zover ik weet heb ik geen foute beweging gemaakt.

Iemand een idee wat het kan zijn? Hiervoor naar de huisarts gaan leek me zo gek.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Welke spier gaat van je onderrug naar je bil?

En vooral: wat kan ik doen als die 'verkeerd geschoten' is?
Gisterenmiddag liet ik mijn hond uit en tijdens die wandeling schoot er ineens een hevige pijn in de bovenkant van mijn bil - op de grens van mijn rug. Ik liep normaal, had dus geen onverwachte of abnormale beweging gemaakt, maar nu stond ik krom van de pijn. Ik kon mijn been niet meer voor- of achteruit zetten en moest stil blijven staan. Voorzichtig heb ik mijn rug gerecht en toen dat was gelukt, ben ik doorgelopen. Dat kostte heel even moeite, maar ik dacht 'ik moet normaal blijven lopen, anders wordt het alleen maar erger'. Toen ging het wel weer. 's Avonds schoot het er echter weer in.

Vanmorgen had ik er geen last meer van, al 'zeurde' het nog wel een beetje. En vanavond is het weer helemaal mis gegaan. Precies hetzelfde als gisterenmiddag, alleen lukte het niet zo snel om rechtop te staan en lopen gaat nu nergens over. Inmiddels zit de pijn ook op mijn stuitje. Ik weet niet hoe ik moet zitten, staan, hangen. Heb al 4 paracetamollen en 2 diclofenacs op, maar ik krijg het niet onderdrukt. Heb ik misschien toch de afgelopen dagen iets verkeerd gedaan? Hoe kan dit nou zomaar ineens gebeuren, en hoe kom ik de nacht door???

Alvast bedankt.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Jaren lang pijn door grote borsten,wat nu?

Ik ben een meisje van 16 jaar.
Als sinds mijn 13 blijven mijn borsten groeien,ik heb vaak pijn aan mijn rug en aan me borsten.
Ik ben al naar zoveel dokters geweest,maar geen van alle weten hoe het komt.
Een dokter gaf me als advies: Afvallen!
Ik ging iedere dag wel 3 of 4 uurtjes hardlopen(nog steeds)
Ik zelf ben veel afgevallen maar je kan er niks van zien door mijn borsten.
Mijn vraag is wat ik nu kan doen, en of iemand anders dit ook heeft of heeft gehad?ik wil niet nog 2 jaar wachten tot ik een borstverkleing kan doen.
Maar veder zie ik niet echt een andere keuze.

Alvast bedankt voor de tips!

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing