Hoeveel gewicht mag je met een handpompwagen trekken is er een max voor ?
Toegevoegd na 6 dagen:
Ik bedoel of lichamelijk een norm voor is
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 6 dagen:
Ik bedoel of lichamelijk een norm voor is
Wat er gebeurt als je je 1 jaar niet wast. En wat de gevolgen dan zijn
Toegevoegd na 24 minuten:
schimmelt je lichaam dan helemaal af? zo ja tot hoever.
zoals ik gisteren al had gevraagd, loop ik nu al vandaag 4 dagen met waterdiarree waarbij bloed zit ook al 4 dagen.
terug gegaan naar me dokter eerst een klacht ingediend dat ze niet goed gehandeld heeft.
nu heeft ze bloed laten prikken, urine afgenomen,en kweek van me uitwerpsel.
nu kreeg ik ook te horen van haar dat ze eerlijk gezegd niet meer weet wat er nu gaande is en dat ze niet goed meer weet wat het kan zijn en waar ze het moet zoeken.
ze laat mij dus weer lopen met maag/darm krampen en uitwerpsel waar bloed en slijm bij zit.
moet ik dit accepteren of moet ik morgen iets of iemand bellen? ik weet niet meer wat ik ermee aan moet en heb nog steeds flink pijn ondanks antibiotica en 6 paracetamol per dag.
HALLO
ik heb ben een jongen 15 jaar
ik heb soms pijn aan mijn linkerborst
zo steken als ik heel diep inadem kreeg ik steken
duurt maar 3 minuten en gaat van zelf over is dat met puberteit te maken of zo?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing