Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Dit is de 5e dag na mijn neus en keel amandel operatie, ik slaap met de mond open en als ik wakker word heb ik zo'n ongelofelijke keelpijn?

Ik heb al jaren last van dat ik met de mond open slaap, want ik krijg bijna geen lucht door mijn neus, maar nu ik paar dagen geleden die operatie heb gehad aan me neus en keel amandelen, doet het zo veel pijn als ik wakker word.. is er IETS wat ik er aan kan doen? Elke morgen is een hel.. Maar in de loop van de dag gaat het wel wat beter.. En is dit de juiste categorie om dit te vragen?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Hoofpijn na klap met openstaand raam vorige week. Is dit normaal ?

Ik heb vorige week keihard mijn hoofd gestoten tegen een openstaand raam. ( waarschijnleijk ook tegen hoek) Had ook een hoofdwond die erg bloede.
er is iemand blijven slapen voor weken om 2 uur. Ik ben niet buiten bewustzijn geweest, niet misselijk en wist alles nog. Ben bij dokter geweest wond is goed dicht. Maar heb geen hersenschudding maar nog wel steeds moeheid in mijn hoofd en koppijn is dit normaal. Want de hele dag stil zitten is moelijk. Probeer al minder te computeren tv te kijken etc.
gr sunny

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing