Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Jeukend gehemelte en witte bultjes, wat kan het zijn?

Hallo,

Ik heb de afgelopen twee jaar last van een jeukend gehemelte. Ik krijg dan ook witte bultjes in de bolling van mijn gehemelte, maar dit scheelt weer van dag tot dag (soms wel, soms niet maar de jeuk blijft).

Het gevolg is dat ik soms wel 20x achter elkaar nies vanwege de jeuk.

Als eerste ging hooikoorts door mijn hoofd, maar hier heb ik vroeger nooit last van gehad. Ik weet of niet of dit zich pas op latere leeftijd toonbaar maakt.

Allergisch voor fruit of noten ben ik ook niet. Al eet ik het tegenwoordig wel een stuk minder.

Ook begreep ik dat maagzuur hiervoor kan zorgen, en ik drink veel Energy drink (dat bijna dezelfde PH heeft als maagzuur).

Iemand een idee?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing