Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

een vraagje over knie

Ik wilde achterop een fiets springen en voelde iets knakken in mijn knie . Nu doet het zeer voelt het heel stijf en als ik loop lijkt het alsof de onderste helft de ene kant op gaat en de bovenkant de andere kant op. Of alsof me onderbeen knakt heel moeilijk uit te leggen.
Iemand misschien een idee of iemand die dit ook heeft gehad en me kan vertellen wat het is ?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Hoe kom je het beste af van een kalknagel.

Inmiddels al van alles geprobeerd, tegenwoordig ben ik bezig met Mycosan. Iemand ervaring? Of tips?

Toegevoegd na 3 dagen:
Daar ben ik het ook mee eens dat echt medicijnen niet altijd werken. Op dit moment ben ik bezig met Mycosan, maar heb daar ook mijn twijfels over. Dat heb ik voor twintig euro bij de kruidvat gekocht. Misschien maar in combinatie van een voetbadje azijn en detol naderhand, met nog eens de mycosan. Ik loop er al jaren mee en het is ook maar 1 nagel (wat ook al jaren zo is)

Kalknagelolie streep ik helemaal weg van de natuurwinkeltjes, volgens mij was dat Dr. Fix, nou dat werkt voor geen meter wat ik achteraf ook las op forums dat dit bij niemand echt werkt. Maar ja ook weer een tientje voor een potje.

Ik heb een beetje het gevoel dat we door dat soort medicijnen uitgebuit worden, want ze kosten veel en veel mensen hebben last van een kalknagel, maar komen er ook bijna niet vanaf, of ligt dit nu aan mij ..

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing